poradnia dietetyczna warszawa

Poradnia

Poradnia Dietetyczna Na Bemowie to specjalistyczny gabinet, w którym zasięgniesz porady u profesjonalnego dietetyka. Warszawskim i przyjezdnym pacjentom tutaj pomagamy radzić sobie z otyłością i niezdrowymi nawykami żywieniowymi.

Udogodnienia

Na miejscu oferujemy wodę mineralną lub herbatę ziołową. W gabinecie można korzystać z obszernej biblioteki dotyczącej zagadnień diet, zdrowego żywienia, fizjoterapii, fizjologii i psychologii w żywieniu, diet i suplementacji dla sportowców.

Gabinet zaopatrzony w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do badań i pomiarów oraz licencjonowane oprogramowanie medyczne.

Istnieje możliwość umówienia wizyty poza godzinami pracy poradni (niedziele również).

Leczenie

Pomagamy każdemu, kto chce zacząć prawidłowo się odżywiać i prowadzić zdrowy styl życia. Dostosowaną do potrzeb dietę uzupełniamy poradami dotyczącymi aktywności fizycznej.

Właściwym żywieniem wspomagamy leczenie chorób, m.in. autoimmunologicznych i powszechnie uznawanych za nieuleczalne. Na życzenie pacjenta zalecamy zioła, dobieramy wody lecznicze i mineralne odpowiednie do profilu pacjenta oraz zalecamy i sprowadzamy suplementy diety, jeśli są wskazane w danym przypadku.

Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, dyskrecję oraz dużo czasu poświęconego Tobie indywidualnie.

Możesz polegać na naszym doświadczeniu – przyjmujemy także pacjentów z depresją, chorobą dwubiegunową, tych leczonych długotrwale sterydami i lekami przeciwpsychotycznymi I i II generacji – m.in. olanzapiną, solami litu.

Naszymi pacjentami są również dzieci autystyczne i niepełnosprawne.

Nigdy nie zostawiamy pacjentów bez pomocy! W razie potrzeby zalecamy dodatkową konsultację – np. u lekarza bariatry, rehabilitanta czy psychologa.

Ewa Kozłowska – kierownik Poradni Dietetycznej Na Bemowie

Układam jadłospisy i diety od 1988 roku – ponad 20 lat doświadczenia zaowocowało w rozległą wiedzę na temat dietetyki. Jeśli zastosujesz się do diety przygotowanej w naszej Poradni, gwarantuję widoczne efekty.

  • Dietetyczka po Akademii Medycznej w Warszawie Wydział Nauki o Zdrowiu technik technologii żywienia specjalista żywienia zbiorowego,
  • członkini Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Ukończone staże, praktyki i szkolenia:

Dodatkowe szkolenia:

  • Psychologia w leczeniu otyłości pod patronatem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością,
  • „Żywienie i suplementacja w sporcie”,
  • „Żywienie w sportach siłowych”.

Wychowanka (uczennica) wielu sławnych profesorów i autorytetów w branży żywieniowej:

  • prof. zw. dr. hab. med. Jan Tatoń (m.in. Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, II Wydział Lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny),
  • prof. dr hab. Bruno Szczygieł, chirurg, gastroenterolog, specjalista od niedożywienia,
  • prof. nadzw. dr hab. Halina Weker – kierownik zakładu żywienia Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie,
  • prof. dr hab. med. Hanna Szajewska (Klinika Pediatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – I Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym).

Zdaj się na profesjonalistów – skutecznie pomożemy Ci radzić sobie
z otyłością.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Poradnia Dietetyczna, odchudzanie Warszawa